Nabídka

logo Facebook

 

>>> VÁNOČNÍ SOUTĚŽ <<<


Vítězem naší Vánoční soutěže se stala paní Monika Jindrová, gratulujeme a zasíláme knihu "Už dost, šéfe!."

 

 

Tato soutěž již byla ukončena


 

 

Rok se sešel s rokem a opět nadešel vánoční čas a s ním i nakupování dárků. Věříme že stejně jako v předchozích letech i letos bude švédské litinové nádobí Skeppshult patřit k oblíbeným dárkům, které Vaše blízké potěší. Abychom Vám tyto nákupy zpestřili, tak jsme i v tomto předvánočním čase připravili soutěž o zajímavou knihu s kuchařskou tématikou.  Tentokrát můžete za nákup v našem e-shopu zdarma získat knihu "Už dost, šéfe!" jejímž autorem je populární kuchař Zdeněk Pohlreich.

 

Recepty z kuřecího masa

 

 

 

Mediálně známého kuchaře Zdeňka Pohlreicha není nutné dlouze představovat. Nejen jeho televizní pořady, ale i knihy jsou velmi oblíbené. Kniha, která je dnes hlavní cenou v naší soutěži je kromě skvělých receptů také doplněna vyprávěním autora o jeho životním příběhu, o podnikání v gastronomii nejen u nás ale i v zahraničí. Část knihy je také věnována vybraným dílům televizního pořadu Ano, šéfe! V knize najdete fotografie a hlášky z nejzajímavějších dílů. Chybět nesmějí samozřejmě ani skvělé recepty. Těšit se můžete například na recept Kotlety z mléčného selátka, Kuře na estragonu, Ravioli Nino Berghese, Omeleta Jacques Naudin, Kávový créme brulée, Králík s ratatouille a další zajímavé speciality.

 

Jak můžete knihu získat?

Stačí v rozmezí 1.12.2014 až 31.12.2014 uskutečnit alespoň jednu objednávku prostřednictvím našeho e-shopu www.svedske-nadobi.cz. Veškeré objednávky uskutečněné v tomto období budou zařazeny do slosování o knihu "Už dost, šéfe!". Výsledky slosování budou zveřejněny na stránkách www.svedske-nadobi.cz a výherci bude kniha zaslána na adresu uvedenou v objednávce nejpozději do 31.1.2015. 

Výsledky předchozího kola soutěže najdete zde.