Nabídka

logo Facebook

Platební a dodací podmínky


Možnosti platby.

 


Dobírkou :

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí zásilky. Platit je možné kartou.

 

Dodací podmínky.


1. Místem dodání zboží je přesná adresa nacházející se na území České republiky, uvedená kupujícím v objednávce zboží (nelze zaslat na P.O. BOX,  "poste restante" a na jakoukoliv adresu mimo ČR). Zásilky jsou zasílány prostřednictvím přepravní služby DPD, nebo GLS (prodejce si vyhrazuje právo případně změnit přepravní společnost). Zákazník souhlasí s touto přepravou a zároveň si objednává tuto službu, ke které je pak ve vztahu jako přímý odběratel a případné reklamace, apod. spojené s touto službou jako příjemce, si řeší sám.

2. Není-li v popisu u výrobku (popř. v info textu), nebo jiným (i dodatečným) způsobem (např. emailem, telefonicky) uvedeno jinak, objednané zboží obdržíte během 5 pracovních dnů po obdržení objednávky.

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen prodejní doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.

4. Přechod vlastnického práva ke zboží na zákazníka, vzniká jeho zaplacením.

 

 

Množstevní slevy na litinové nádobí SKEPPSHULT při jednotlivém nákupu nad: 13000Kč - 5%; 23000Kč - 10%; 29000Kč - 15% (platí pouze při odebrané zásilce a ponechání si zboží). 

Tarify přepravného a balného.

 

nyní nově: poštovné a balné je zdarma - tedy 0Kč - platí pouze při odebrané zásilce a ponechání si zaslaného zboží. V opačných případech platí: za 1ks zboží 179Kč, 2ks 189Kč, 3ks 199Kč, 4ks 229Kč, 5ks a více - 299Kč. Navíc za každou nevyzvednutou zásilku která se vrátí zpět, je poplatek ve výši 100 Kč.

 

 

všechny ceny jsou včetně DPH