Upozornění

Veškeré zásilky na dobírku je možné řidiči platit pouze kartou. Hotovost nebude přijata a zásilka bude vrácena!

Nabídka

Platební a dodací podmínky


Možnosti platby.

 


Dobírkou :

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí zásilky. Platit je možné pouze kartou. Hotovost  nebude přijata!

 

Dodací podmínky.


1. Místem dodání zboží je přesná adresa nacházející se na území České republiky, uvedená kupujícím v objednávce zboží (nelze zaslat na P.O. BOX,  "poste restante" a na jakoukoliv adresu mimo ČR). Zásilky jsou zasílány prostřednictvím přepravní služby DPD (prodejce si vyhrazuje právo případně změnit přepravní společnost). Zákazník souhlasí s touto přepravou a zároveň si objednává tuto službu, ke které je pak ve vztahu jako přímý odběratel a případné reklamace, apod. spojené s touto službou jako příjemce, si řeší sám.

2. Není-li v popisu u výrobku (popř. v info textu), nebo jiným (i dodatečným) způsobem (např. emailem, telefonicky) uvedeno jinak, objednané zboží obdržíte během 5 pracovních dnů po obdržení objednávky.

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen prodejní doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.

4. Přechod vlastnického práva ke zboží na zákazníka, vzniká jeho zaplacením.

 

 

Množstevní slevy na litinové nádobí SKEPPSHULT při jednotlivém nákupu nad: 8500Kč - 5%; 15000Kč - 10%; 19000Kč - 15% (platí pouze při odebrané zásilce a ponechání si zboží). 

Tarify přepravného a balného.

 

nyní nově: poštovné a balné je zdarma - tedy 0Kč - platí pouze při odebrané zásilce. V opačných případech platí: za 1ks zboží 149Kč, 2ks 159Kč, 3ks 169Kč, 4ks 189Kč, 5ks a více - 219Kč.

 

 

všechny ceny jsou včetně DPH