Nabídka

logo Facebook

>>>  JARNÍ SOUTĚŽ  <<<

 Tato soutěž již byla ukončena

 

Vítězem jarní soutěže se stala paní ILONA HANDŠUHOVÁ, gratulujeme a zasíláme knihu"Nejlepší recepty c. k. dvorní kuchyně"

 

Cena pro vítěze jarní soutěže - kuchařka Nejlepší recepty c. k. dvorní kuchyně

 

 

 

 

Vážení zákaznící, v průběhu měsíce března jsme pro Vás připravili další soutěž o zajímavou cenu. Veškeré objednávky uzavřené v období od 1.3.2014 do 31.3.2014 budou slosovány a vítěz zdarma obdrží velmi zajímavou knihu "Nejlepší recepty c. k. dvorní kuchyně" z nakladatelství Vitalis.  V této knize najdete mnoho receptů na sladké i slané pokrmy, které se vařili již ve dvorní kuchyni císařovny Sisi a císaře Františka Josefa. K vyzkoušení tu láka celá řada slavných receptů ilustrovaných celostránkovými fotografiemi jídel. Vybírat můžete z pokrmů vybraných chutí i z vydatných lidových krmí. V knize najdete např. recepty na Roštěnky podle knížete Auersperga, Řezy ze svíčkové podle knížete Metternicha, Kaštanový dort podle maršála Radeckého, Bábovku podle Kateřiny Schrattové, nebo třeba recept na Císařský trhanec, což bylo oblíbené jídlo samotného císaře pána.

 

Jak můžete knihu získat?

 Stačí v rozmezí 1.3.2014 až 31.3.2014 uskutečnit alespoň jednu objednávku prostřednictvím našeho e-shopu www.svedske-nadobi.cz. Veškeré objednávky uskutečněné v tomto období budou zařazeny do slosování o knihu "Nejlepší recepty c. k. dvorní kuchyně". Výsledky slosování budou zveřejněny na stránkách www.svedske-nadobi.cz a výherci bude kniha zaslána na adresu uvedenou v objednávce nejpozději do 30.4.2014. 

Výsledky předchozího kola soutěže najdete zde.