Nabídka

logo Facebook

>>> LISTOPADOVÁ SOUTĚŽ <<<

 

Vítězem naší listopadové soutěže se stala paní Lucie Orlíková, gratulujeme a zasíláme knihu "KUŘE - inspirace pro každý den ..."

 

 

Tato soutěž již byla ukončena


 

 

Na měsíc listopad jsme si pro Vás připravili další kolo soutěže. Ať už nakupujete litinové nádobí pro sebe, nebo jako vánoční dárek pro své blízké, máte šanci od nás získat dárek v podobě zajímavé kuchařky "KUŘE - inspirace pro každý den ...".

 

Recepty z kuřecího masa

 

 

 

Kuřecí maso je jedním z nejoblíbenějších a nejčasteji používaných mas v naší kuchyni. Jedním z důvodů jeho oblíbenosti je široké spektrum využití, které umožňuje nespočet variací a způsobů zpracování. V knize "KUŘE - inspirace pro každý den ...", kterou můžete zdarma získat v naší listopadové  soutěži najdete přes 40 unikátních receptů, kterými si můžete obohatit a zpestřit Váš domácí jídelníček. Vybírat můžete např. z těchto receptů: Dušené kuře s hadincem, Flambované kuře, Kořeněná paella s kuřetem, Kuře cacciatore, Kuře s grilovanou paprikou a koriandrem, Kuře v koňaku, Kuřecí kotleta plněná rokforem, Kuřecí salát s mangem, Kuřecí špízy a mnoho dalších.

 

Jak můžete knihu získat?

Stačí v rozmezí 1.11.2014 až 30.11.2014 uskutečnit alespoň jednu objednávku prostřednictvím našeho e-shopu www.svedske-nadobi.cz. Veškeré objednávky uskutečněné v tomto období budou zařazeny do slosování o knihu "KUŘE - inspirace pro každý den ...". Výsledky slosování budou zveřejněny na stránkách www.svedske-nadobi.cz a výherci bude kniha zaslána na adresu uvedenou v objednávce nejpozději do 20.12.2014. 

Výsledky předchozího kola soutěže najdete zde.