Nabídka

logo Facebook

SKEPPSHULT 0382 - grilovací litinový plát 36,5x31,5cm


3 190,00 Kč vč. DPH

0382

Dostupnost: Skladem

Výrobce: SKEPPSHULT

Doprava: ZDARMA

 

Litinový grilovací plát SKEPPSHULT je skvělou volbou pro přípravu grilovaných jídel na všech typech zdroje tepla. V létě si můžete užít pohodové chvilky venku při grilování na otevřeném ohni, a v zimě si můžete připravit grilované pochoutky na libovolném sporáku doma. Litinový plát SKEPPSHULT je vyroben pouze z přírodních surovin bez chemických přísad a není opatřen ani žádným povrchem. Díky tomu dobře snáší i vysoké teploty a máte jistotu že vaše jídlo bude vždy zdravotně nezávadné.

 

 

 

Jedna strana plátu je vhodná na pečení a druhá na grilování.

Vnější rozměr: 36,5x31,5cm

Hmotnost: 4,6kg.


Tento výrobek může být použit pro tyto druhy tepla a z těchto zdrojů:

zdroje tepla vhodné pro litinový grilovaci plát Skeppshult 0382
 Pozn.: Při použití indukční desky je potřeba počítat s tím že plát má obrubu a tak je nutné použít většího výkonu, který většinou poskytnou pouze speciální a profesionální indukční desky.

Tento produkt je originální výrobek značky SKEPPSHULT, která vyrábí litinové nádobí podle původních postupů již od roku 1906. Veškeré výrobky SKEPPSHULT jsou vyráběny pouze z přísně kontrolovaných přírodních surovin, bez jakýchkoliv chemických přísad a umělých povrchů. Díky absenci umělých povrchů je nádobí prakticky nezničitelné, zdravotně absolutně nezávadné, velmi dobře snáší i vyšší teploty, které se při grilování používají, nevadí mu kontakt s přímým ohněm a vyznačuje se i snadnou údržbou. Výrobce SKEPPSHULT poskytuje záruku na litinu 25 let.