Nabídka

logo Facebook

>>> PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ <<<

 

Vítězem naší prázdninové soutěže se stala paní Pavla Bačůvková, gratulujeme a zasíláme knihu Zdeňka Pohlreicha "Vejce nebo slepice"

 

 

Tato soutěž již byla ukončena


Velmi nás těší Vaše kladné ohlasy na předchozí kola soutěže a tak jsme připravili i v době prázdnin a dovolených další kolo. Tentokrát můžete získat kuchařku jejímž autorem je známý kuchař Zdeněk Pohlreich s názvem "Vejce nebo slepice".

 

Kuchařka - Zdeněk Pohlreich - Slepice nebo vejce

 

 

Autora knihy asi není potřeba dlouze představovat a jistě většina z vás ví že není jen hlavním aktérem mnoha televizních pořadů, ale také autorem zajímavých knich o vaření a kuchařek plných skvělých receptů. Mezi jeho knihy patří také kuchařka "Vejce nebo slepice", kterou můžete získat zdarma v naší soutěži. V této knize najdete recepty na přípravu jídel z drůbeže, pérnaté zvěře a vajec. Těšit se můžete například na recepty jako je "Divoká kachna na špeku s pečenou zeleninou", "Holubí prsa na kaštanech", "Krůta na curry s rýží", "Křepelčí pralinky ze stehýnek na čekankovém konfitu", "Bažantí consommé", "Křepelka s foie gras", "Pečený holub s mandlovou nádivkou" a mnoho dalších specialit.

 

Jak můžete knihu získat?

Stačí v rozmezí 1.7.2014 až 31.8.2014 uskutečnit alespoň jednu objednávku prostřednictvím našeho e-shopu www.svedske-nadobi.cz. Veškeré objednávky uskutečněné v tomto období budou zařazeny do slosování o knihu Zdeňka Pohlreicha "Vejce nebo slepice". Výsledky slosování budou zveřejněny na stránkách www.svedske-nadobi.cz a výherci bude kniha zaslána na adresu uvedenou v objednávce nejpozději do 30.9.2014. 

Výsledky předchozího kola soutěže najdete zde.