Nabídka

logo Facebook

 

>>> BŘEZNOVÁ SOUTĚŽ <<<


Vítězem naší březnové soutěže se stala paní Lucie Kučerová, gratulujeme a zasíláme knihu "MasterChef - deník vítěze"

 

 

Tato soutěž již byla ukončena
 

Vážíme si přízně našich zákazníků a tak jsme připravili další kolo soutěže o zajímavou knihu plnou skvělých receptů, kterou můžete zdarma získat k nákupu litinového nádobí v průběhu března. Vylosovaný výherce obdrží knihu "MasterChef - deník vítěze" z nakladatelství Ikar, jejímž autorem je vítěz prvního kola česko-slovenské řady tohoto světoznámého televizního pořadu.

 

Získejte zdarma knihu Masterchef - deník vítěze

 

 

 

Televizní kuchařská soutěž s názvem MasterChef se vysílá již od roku 1990 a patří k velmi populárním a dost často nejsledovanějším pořadům. Celkem se vysílala již téměř ve 40 zemích po celém světě. Zajímavosti z průběhu a ze zákulisí česko-slovenské řady této prestižní soutěže amatérských kuchařů se dozvíte v knize MasterChef - deník vítěze. Autorem této knihy je vítěz soutěže Petr Jonáš. V knize také najdete profily ostatních účastníků soutěže a především je kniha plná velmi zajímavých receptů, které soutěžící vařili. Mezi více jak 200 originálními recepty najdete např. pečená kachní prsa s křenovou omáčkou, ravioli plněné šalotkou, vlašskými ořechy, žampiony a hřiby, vepřový perkelt s haluškami, vanilkový krém s radlerovým želé s liči, bažantí prsa marinovaná v červeném víně, plněná houbovou nádivkou se smetanovo-vínovou omáčkou s hříbky, a mnoho dalších.

 

Jak můžete knihu získat?

Stačí v rozmezí 1.3.2014 až 31.3.2015 uskutečnit alespoň jednu objednávku prostřednictvím našeho e-shopu www.svedske-nadobi.cz. Veškeré objednávky uskutečněné v tomto období budou zařazeny do slosování o knihu "Masterchef - deník vítěze". Výsledky slosování budou zveřejněny na stránkách www.svedske-nadobi.cz a výherci bude kniha zaslána na adresu uvedenou v objednávce nejpozději do 30.4.2015. 

Výsledky předchozího kola soutěže najdete zde.